Kargo Teslimat

Sitemizden yapacağınız alımlarınızın siparişiniz onay maili ve ödeme onaylarından sonra 7 iş günü içinde Teslimat adresimiz İTOSB 3. CAD NO 10 da teslime hazır hale getirilir

Özel Talep (TEKLİF AL ) siparişleriniz özel üretim proses ve üretim/tedarik uygunluğuna göre teslim süreleri farklılık gösterebilir , Teklif talebinizde tüm teslim ve termin bilgileri ile birlikte mutlaka tarafınıza bilgi verilecektir.

İstanbul ve İzmir içi siparişlerde 1000 EUR ve üstü tüm alımlar malzeme hazırlandıktan sonra ücretsiz 2 iş günü içinde alıcı sipariş onayında belirttiği adrese teslim edilmektedir.

İstanbul dışı siparişler teslimat adresinde teslim almak isteyen müşterilerimiz için malzeme hazır ve yüklenebilir konumda tutulacak olup kargo ve taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için en uygun taşıma teklifleri iletilecektir, müşterinin onayladığı taşıma teklifi ile teslimat adresine gönderim yapılacaktır.

Ücretli teslimat ödemeleri, online ödemeler bölümünden banka havalesi veya whattsapp hattımızdan iletişim kurularak kredi kartı ile ödenebilir ,onay sonrası tüm evrak ve teslimat organizasyonu 2 gün içinde tamamlanarak, alıcı adrese gönderilir.

Yurtdışı teslimatlarda; kargo talebinde bulunan tüm müşterilerimize Gümrük evrak hazırlama süreçlerine uzman ekibimiz ekibimiz tarafından destek verilir . Dünyanın her yerine sevkiyat yapma organizasyon alt yapısı ve taşıma anlaşmalarına sahip deneyimimiz ile , müşteri talebi doğrultusunda planlama ve teklifi sunulacak ve Kargo yapılacaktır